Bigfoot Detailing Centre Iran

سیستم RUPES BIGFOOTbigfoot پیشرفته‌ترین ابزار برقی است که امروزه در جهان برای تعمیر و اصلاح سطح خودرو

Bigfoot Detailing Centre Iran

سیستم RUPES BIGFOOTbigfoot پیشرفته‌ترین ابزار برقی است که امروزه در جهان برای تعمیر و اصلاح سطح خودرو

Bigfoot Detailing Centre Iran

سیستم polishing bigfoot
bigfoot پیشرفته‌ترین ابزار برقی است که امروزه در جهان برای تعمیر و اصلاح سطح خودرو موجود است . شرکت موسس شرکت Rupes اس . پی . در این پژوهش یک سیستم کامل از ابزار و لوازم جانبی طراحی شده‌است که به detailers حرفه‌ای خودرو اجازه می‌دهد تا کارآمدتر و کارآمدتر شوند . سیستم bigfoot مترادف با قابلیت اعتماد ، بهره‌وری ، مهندسی برگشت پذیری و ظرافت است . سبک زندگی یک سبک زندگی است . این روشی برای فکر کردن است . هدف از این کار داشتن تاثیر واقعی برای افراد حرفه‌ای است . یک مفهوم انقلابی که برای همیشه روش برای بازسازی سطح خودرو را تغییر داده‌است . انقلابی که مفهوم بازسازی را تغییر داد ، جاه‌طلبی است که به شکل نتایج شکل می‌گیرد ، که منعکس‌کننده هر جاه‌طلبی detailer برای رسیدن به پایان کلاس جهانی و فراتر از انتظار مشتری است .

بایگانی

خدمات مرکز جزئیات خودرو BIGFOOT سنتر

دوشنبه, ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۲۰ ب.ظ


چرا خدمات ما را انتخاب کنید...

ما تمام نواقصی را که ماشین را به حالت اولیه خود می راند، از بین می بریم. تمام عملیات جزئیات خودرو، از شستشو تا پرداخت، از تمیز کردن داخلی به حفاظت رنگ، حذف تمام ناخالصی ها و نواقص، بازگرداندن یا بهبود شرایط اولیه. با ساختار مناسب، محصولات و اپراتورهای حرفه ای می توانید نتایج مطلوب را به دست آورید. به همین دلیل است که ما آکادمی جزئیات خودرو BigFoot را به منظور ارائه بهترین راه حل های دقیق و آموزش برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به جزئیات حرفه ای هستند، ایجاد کردیم. حفاظت از ماشین شما نه تنها لوکس بلکه سرمایه گذاری است. یک روش دقیق جزئیات، ارزش ماشین در زمان را حفظ می کند.


کیفیت برتر
ما متخصصان خودرو و سطح ظاهر هستند که هر دو تولید و بهره گیری از همه محدوده های ابتکاری از سیستم های RUPES و BigFoot برای بهبود، اصلاح، حفظ و دفاع از سطوح خودرو. درک منحصر به فرد ما از بازسازی و حفظ سطح نه تنها به خودروها اعمال می شود. درمان های منحصر به فرد و تکنیک ها نیز می توانند برای برنامه های کاربردی در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی، و تفریحی و همچنین برنامه های کاربردی مسکونی و تجاری سازگار باشند. مجهز به ابزارهای نوری در مراکز هنری ما، کارکنان آموزش دیده ما مجهز به انجام وظایف خود از مشاوره به تحویل با بهترین دقت فنی و عالی پس از مراقبت از خدمات است. از مدیریت به تکنسین، هر یک از اعضای مرکز تیم BigFoot آماده است تا از ابتدا تا انتها از انتظارات مشتری فراتر رود.


`